13°C bezchmurnie

Ruszył warszawski bon żłobkowy - można już składać wnioski

Dzieci i młodzież , Ruszył warszawski żłobkowy można składać wnioski - zdjęcie, fotografia

Już można składać wnioski o bon żłobkowy. To finansowe wsparcie dla rodziców dzieci w wieku od ukończenia 1. roku życia do 3 lat. Aby otrzymać dofinansowanie w wysokości 400 zł, trzeba spełnić kilka kryteriów: pracować, mieszkać i płacić podatki w Warszawie, nie być na urlopie wychowawczym, spełnić kryterium dochodowe 1922 zł netto na jednego członka rodziny.

Bon może być przeznaczony na opłacenie prywatnego żłobka, klubu malucha lub opiekunki. Żeby go otrzymać trzeba zrezygnować z oczekiwania na miejsce lub z miejsca w żłobku publicznym bądź miejsca lub kolejki.

Wniosek należy wypełnić w kreatorze na stronie https://bonzlobkowy.um.warszawa.pl/. Kreator już działa. Osoby posiadające podpis elektroniczny mogą złożyć wniosek elektronicznie. W innych przypadkach należy wypełnić wniosek w kreatorze, wydrukować i złożyć w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Białołęka, ul. Modlińska 197. Jeśli wniosek zostanie złożony do 31 października, świadczenie będzie wypłacone także za wrzesień.

Szczegółowe informacje: https://warszawarodzinna.um.warszawa.pl/warszawski-bon-obkowy-wspieramy-rodzic-w-ma-ych-dzieci

 

 

 

 

źródło: UD

foto: pixabay

Ruszył warszawski bon żłobkowy - można już składać wnioski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBialoleka.pl