10°C słabe, przelotne opady deszczu

Białołęckie wycie do księżyca. Nie możecie tego przegapić!

25 września spotykamy się przy pełni księżyca o godz. 20 w barze Aloha przy ul. Świderskiej 93. Będzie możliwość wysłuchania bardzo interesujących prelekcji na temat wilków (m.in. jak się zachować gdy takowego spotkamy). Wspólnie powyjemy też do księżyca.

W czasie tego nietypowego wydarzenia sąsiedzkiego odbędzie się zbiórka plastikowych nakrętek, rzeczy dla schroniska (karma, miśki, koce itp), datków na rzecz fundacji Psy Ulicy oraz zadeklarować kwotę na rzecz WWF.

- Głodne i spragnione wilczki zapraszamy do baru! Wilk maskotka zaprosi do wspólnej zabawy i chętnie zapozuje do zdjęć – zapowiadają organizatorzy, członkowie Stowarzyszenia Razem dla Białołęki i administratorzy grupy Białołęka-Platforma Sąsiedzka czyli Aleksandra Wnukowska, Anna Dragan-Babraj i Piotr Babraj i podkreślają, że misją tego projektu jest zwrócenie uwagi na wciąż niską liczebność wilków (Canis lupus) w Polsce, a także integracja sąsiedzka połączona ze zbiórką plastikowych korków i rzeczy dla schroniska dla zwierząt oraz wsparcie finansowe dla Fundacji Psy Ulicy działającej na terenie Warszawy (w tym Białołęki) oraz poza miastem.

- Serdecznie chcielibyśmy podziękować prelegentkom: Katarzynie Wielgórskiej i Katarzynie Bargiełowskiej (Akademia 4 łapy) oraz partnerom za ich zaangażowanie w projekt, w szczególności Tene Design za piękne grafiki oraz Aloha bar za możliwość wspólnego zorganizowania wydarzenia, ale także Doradcy Energetyczni i WWF oraz wszystkim którzy wspierali nas- organizatorów w dążeniu do realizacji wydarzenia – mówią organizatorzy.

Białołęckie wycie do księżyca. Nie możecie tego przegapić! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się