10°C rozproszone chmury

Galeria Północna czynna w każdą niedzielę. Sprawdź szczegóły

Handel i usługi, Galeria Północna czynna każdą niedzielę Sprawdź szczegóły - zdjęcie, fotografia

Galeria Północna właśnie poinformowała swoich klientów, że nie muszą się martwić o dostęp do oferty usługowej, handlowej, gastronomicznej
i rozrywkowej w niedziele wolne od handlu. W najbliższych dniach poznamy szczegóły dotyczące otwartych we wszystkie niedziele lokali.

- Galeria Północna będzie otwarta w każdy weekend. W niehandlowe niedziele centrum będzie działało w trybie podobnym do tego, który do tej pory funkcjonował w dni świąteczne. Klienci pierwszego nowoczesnego obiektu handlowego na Białołęce będą więc mogli korzystać między innymi z kina Cinema City, Sali Zabaw Fikołki i oferty gastronomicznej, czyli restauracji i kawiarni zlokalizowanych w galerii. Otwarcie lokali zapowiedziały już sieci Pizza Hut, Burger King, KFC, Subway, Thai Wok, McDonald’s, Salad Story, kawiarnie Grycan i Starbucks, Sokołyk, Cukiernia Sowa oraz restauracje Bierhalle i Shizen Restaurant & Sushi Bar – mówi Dominika Socha z Senior Account Manager z TBWA.

Czynne we wszystkie niedziele będzie też fitness club Calypso i Sala Zabaw Fikołki. Wiosną dzieciaki zyskają też plac zabaw, plac do gry w boule i wielkie szachy w ogrodzie na dachu.

Galeria Północna korzysta z wyjątków jakie są w ustawie o zakazie handlu w niedziele. Zgodnie z nowymi przepisami pracować normalnie mogą sklepy w których za kasa stoi właściciel. Dzisiaj wiemy, że na pewno cały czas otwarta będzie Żabka i apteka Super-Pharm. I lokale usługowe: salony fryzjerskie Camille Albane i Frederic Moreno, mBank, Millenium i Getin Noble Bank. Carrefour natomiast zamierza wydłużyć godziny otwarcia w piątki poprzedzające niehandlowe niedziele – do północy.

- Galeria Północna będzie otwarta w każdą niedzielę, a lista lokali prowadzących działalność takżew niehandlowe niedziele stale się poszerza. Trwają jeszcze rozmowy z poszczególnymi najemcami o ich planach związanych z niedzielami wolnymi od handlu. Jesteśmy też otwarci na niestandardowe pomysły i rozwiązania – mówi Agnieszka Nowak, Dyrektor Galerii Północnej. Postaramy się, aby nasi klienci w jak najmniejszym stopniu odczuli zmiany. Na bieżąco monitorujemy opinie gości i w miarę możliwości będziemy modyfikować nasze działania zgodnie z ich oczekiwaniami. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i profilu na Facebooku, tam podamy wszystkie aktualne informacje dotyczące oferty dostępnej w Galerii Północnej w niedziele wolne od handlu.

 

 

 

źródło: mat. prasowe


Galeria Północna czynna w każdą niedzielę. Sprawdź szczegóły komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-03-01 10:19:26

  Artykuł sponsorowany?????

 • gość 2018-03-01 10:57:43

  A jakże :)

 • gość 2018-03-06 23:05:30

  Nie ma żadnego problemu żeby ją zamknąć w niedzielę tam nawet w tygodniu jest pusto

 • Milenka - niezalogowany 2018-03-08 07:24:49

  Ta galeria to niewypał pustki i drogo.

Dodajesz jako: Zaloguj się