10°C rozproszone chmury

Koncert, bieg - przed nami weekend pełen atrakcji

Przed nami weekend pełen atrakcji. W sobotę koncert, w niedzielę bieg - jest w czym wybierać dlatego planujcie wolny czas!

15 września o godzinie 20 w parku Picassa koncert na którym nie powinno nikogo zabraknąć. Lato na Białołęce pożegnamy z kultowym Dżemem! Usłyszymy na pewno nieśmiertelne hity takie jak "Czerwony jak cegła", "Sen o Viktorii" czy "Do kołyski", ale będą tez nowe przeboje. Sobota zatem to prawdziwa muzyczna uczta.

W niedzielę natomiast tradycyjny już jesienny Bieg przez Most. Start i meta zorganizowane będą w parku Picassa. Trasa będzie biegła ulicami Białołęki i ścieżką pieszo-rowerową mostu im. Marii Skłodowskiej - Curie. Start w niedzielę o godzinie 11.

- To już szósta edycja biegu, który stał się najbardziej rozpoznawalną imprezą sportową na Białołęce. Biegacze na dystansie 10 km (trasa ma atest PZLA), pokonują odcinek specjalny na moście im. Marii Skłodowskiej - Curie. To oznacza m.in., że w czasie jednego biegu można zrobić aż dwie życiówki - zapowiada Marzena Gawkowska z białołęckiego ratusza i dodaje, że wiele atrakcji dla kibiców będzie czekało w biegowym miasteczku. 

Niedziela przed nami, a my wspominamy jak było dwa lata temu. Emocji nie brakowało co widać na tych "historycznych" już zdjęciach, ale sami zobaczcie.

Bieg poza swoim sportowym wymiarem ma też inny - bardziej "przyziemny". Zapowiadają się utrudnienia w ruchu. Zamknięte zostaną na 1,5 godziny (od 11 do 12.30) ulice: Świderska, Nowodworska i Odkryta.

 

Koncert, bieg - przed nami weekend pełen atrakcji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się