8°C bezchmurnie

Kto kandyduje do naszej Rady Dzielnicy? Sprawdźmy...

Samorząd, kandyduje naszej Dzielnicy Sprawdźmy - zdjęcie, fotografia

Terminy zgłaszania list kandydatów przez komitety wyborcze upłynął wraz z dniem 17 września bieżącego roku. Znane są już nazwiska kandydatów, którzy znajdują się na zarejestrowanych listach wyborczych na Białołęce. 

Okręg 1: 

KW Stowarzyszenie Razem Dla Białołęki: KOROWAJ Marcin, DRAGAN-BABRAJ Anna Agnieszka, SENKO Mateusz Maciej, PŁODOWSKI Konrad Zbigniew, KAJMA Konrad Piotr, WTORKOWSKA Honorata, LIPIŃSKA Justyna. 

KW Inicjatywa Mieszkańców Białołęki: ADAMKIEWICZ Marcin Piotr, WNUSZYŃSKA Lucyna, KOŁAKOWSKA Edyta Anna, STROMECKI Marcin, STANISZEWSKA Marta, KOMORSKA Krystyna Janina, WASEK Tomasz Jerzy. 

KW Prawo i Sprawiedliwość: OSTROWSKI Dariusz, CZAJKOWSKI Artur Ireneusz, SEKUŁA Maria Elżbieta, ZATORSKA Monika Maria, CHAMERA Anna Iza, SUSKA Zofia Dorota, GRABIAS Sławomir Edward.

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: KOZIOŁ Michał Roman, SMOCZYŃSKI Piotr Jerzy, ŁĄCKA Ilona Joanna, LEWANDOWSKA Joanna Grażyna, KĘDZIOR Jacek Ireneusz, ŁAZARCZYK Wojciech Edward, NOWAK Diana Zofia. 

Okręg 2: 

KW Stowarzyszenie Razem Dla Białołęki: MACKIEWICZ Jan Sławomir, TUMASZ Wojciech, ADAMOWICZ Agnieszka Renata, WNUKOWSKA Aleksandra Elżbieta, PAGEL Edyta, NITEK Krzysztof Piotr, DZIEWIT Marlena.

KW Inicjatywa Mieszkańców Białołęki: WIELGOŁASKI Artur Marek, KNAP Piotr, FOLTYN Ilona, STETTNER Ewa Anna, ROZBICKI Piotr Bogusław, KURT Renata Monika, GULATOWSKI Tomasz Leszek.

KW Prawo i Sprawiedliwość: WANAT Katarzyna Elżbieta, ORACZ Piotr, PŁATEK Dariusz Andrzej, COWEN Elżbieta Barbara, SOKOŁOWSKA Katarzyna Agata, NIEZABITOWSKI Andrzej, LIGĘZA Dariusz Jacek. 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: TYBURC Paweł Konrad, ŚWITALSKA Elżbieta Barbara, ŁABUZ Dariusz Józef, SZULGOWICZ Anna Małgorzata, MIKUŁOWSKI Kazimierz Jerzy, AFELTOWICZ Agnieszka Zenobia, GORCZYŃSKI Dariusz Robert. 

Okręg 3: 

KW Stowarzyszenie Razem Dla Białołęki: CIESZKOWSKI Piotr, GAJEWSKA Ewa, BABRAJ Piotr Tadeusz, MAZUREK Kinga Lidia, CHYLIŃSKI Andrzej Jan, ADAMCZEWSKA Izabella Małgorzata, STACIWA Dariusz Oskar.

KW Inicjatywa Mieszkańców Białołęki: KUŁAK Maciej Tadeusz, SZTYGOWSKA Anna Alicja, SOKOŁOWSKI Dariusz Krzysztof, SZCZYPIŃSKA Iwona Anna, ŁUCZAK Barbara Maria, WOŚ Paulina, WŁOCH Grzegorz Paweł.

KW Prawo i Sprawiedliwość: OPRAWSKI Łukasz Henryk, BANASZEK Krzysztof Jan, KLIMIUK Bożena, SMAKULSKA Eulalia, SZYMAŃSKA Anna Maria, PAC Paweł Tomasz, WYBRANOWSKI Zbigniew Andrzej. 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: MAJCHRZAK Anna, KAMIŃSKI Waldemar, DĄBROWA Bartosz Jan, DZIEWULAK Andrzej, GROMADZKI Maciej Jan, GETLER-GRUCHALSKA Ewa Elżbieta, SOLAREK Kinga Sylwia.   

Okręg 4: 

KW Stowarzyszenie Razem Dla Białołęki: OLSZEWSKA Mariola Aneta, KRÓL Patryk Stanisław, RYBARCZYK Dominika Maria    , ZABYLSKI Jacek Wojciech, ŁUNIEWSKA-STĘPNIAK Ewa Agata, SKRZECZ Paweł Ludwik, SZCZEPAŃSKA-DUDA Monika Iwona. 

KW Inicjatywa Mieszkańców Białołęki: PELC Filip Tadeusz, JAKUBIAK Wojciech Bogumił, GMITRZUK-ZIĘTARSKA Elwira Elżbieta, STASZEWSKI Robert Wojciech, LUBBE Hanna Wiktoria, BUKOWSKA-BĄCZEK Anna Maria, SIKORSKI Marcin Paweł.

KW Prawo i Sprawiedliwość: GOZDEK Piotr Paweł, ZAWADOWSKA-KITTEL Elżbieta Jadwiga, DĄBROWSKI Daniel, KLIMCZAK-SOWA Róża, KACZYŃSKI Krzysztof, JANISZEWSKA Iwona Renata, KOPERSKI Adrian. 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: ROSZAK Waldemar Jan, LUBBE Joanna Zofia, EBING Rafał Janusz, KALINOWSKI Andrzej, FIDURA Daniela Teresa, MAJ Wiesława Grażyna, SOBICZEWSKA Izabela Maria.

Okręg 5: 

KW Stowarzyszenie Razem Dla Białołęki: ZALESKA Danuta, TKACZUK Anna Danuta, ZIMNICKI Robert Artur, LISIECKI Tomasz Seweryn, SKRZECZ Sebastian Piotr, JAWORSKI Franciszek Józef, CIESZKOWSKA Magda Maria. 

KW Inicjatywa Mieszkańców Białołęki: PODDĘBNIAK Jacek Ryszard, KRAWCZYK Grzegorz Tomasz, ŚWIDWA Paweł Rafał, KUTHAN-KUDERA Anna Maria, VASSALLO Monika, GRZYBOWSKA Elżbieta Krystyna, JAWORSKI Michał Paweł. 

KW Prawo i Sprawiedliwość: DĘBOWCZYK Marek, KRAUZE Władysława, PIETRASIK Dorota, TURKIEWICZ Dariusz Andrzej, BIŃCZYCKI Stefan, JONASZ Grzegorz, WOLSKA Iwona Joanna. 

KKW Platforma, .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: JAWORSKI Piotr Marcin, STRZAŁKOWSKI Arkadiusz Marcin, MYŚLIŃSKA Anna Dorota, ŁANIEWSKA Elżbieta, TKACZYK Małgorzata Anna, ŚWITAKOWSKA Anna Kamila, KUCICKI Krzysztof Mariusz.

 

 

 

 

 

 

Kto kandyduje do naszej Rady Dzielnicy? Sprawdźmy... komentarze opinie

  • gość 2018-10-03 11:31:54

    każdy, byle nie znowu POmyłka

  • gość 2018-10-03 11:46:24

    każdy, byle nie pisomatołki.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-03 13:05:24

    Mieszkancy musza.wziac sprawy w swoje rece

  • gość 2018-10-03 16:20:03

    nie głosuję na jedynki i dotychczasowych nieudaczników

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 00:40:40

    Bez pis

Dodajesz jako: Zaloguj się