8°C bezchmurnie

Niezwykłe miejsce na wieczór z przyjaciółmi w naszej dzielnicy

Bar Pictures może nam zaproponować świetny klimat i kilka stołów bilardowych

Jeśli od dawna szukasz miejsca na wspólny wieczór z przyjaciółmi na Białołęce, to Twoje poszukiwania właśnie zakończyły się powodzeniem. Klub Pictures przy Obrazkowej 26 udowadnia, że nie trzeba jechać do centrum, żeby się dobrze bawić! To miejsce wyjątkowe na skalę całej Warszawy, miejsce, gdzie niezwykły klimat łączy się ze sportowymi emocjami, świetnie zaopatrzonym barem i pełnymi dobrego humoru ludźmi!

Wiele osób mieszkających na Tarchominie, gdzie znajduje pub lub nawet szerzej – na Białołęce – nie ma pojęcia o tym miejscu. Co tracą? Przede wszystkim długie wieczory w niezwykle klimatycznym miejscu, jakim jest Klub Pictures przy Obrazkowej 26. Atmosferę tworzy tam oczywiście wystrój i światła, ale też świetna obsługa. Ci, co już znaleźli to miejsce potwierdzają, że barmanki i barmani są ludźmi pełnymi energii i dobrego humoru, a jednocześnie mistrzami w swoim fachu. Za przystępną cenę raczą gości zarówno klasycznymi drinkami i shotami, jak i swoimi autorskimi, nawet spoza menu.

To nie wszystko. Poza klimatem i miłą obsługą Klub Pictures posiada też cztery stoły bilardowe! Wynajęcie ich jest możliwe w przystępnych cenach, miłośnicy tego iście pubowego sportu będą więc czuli się tam jak u siebie. Oczywiście spędzając długie godziny z przyjaciółmi na grze w bilard trzeba zatroszczyć się o coś na ząb, o czym oczywiście pomyślała już obsługa baru. W menu poza alkoholem można znaleźć też zimne i ciepłe napoje oraz liczne przekąski, jak burgery, frytki, zapiekanki czy naleśniki.

Powoli więc wyłania nam się obraz tego zupełnie nieznanego miejsca. Dodać jeszcze należy, że Klub Pictures przy Obrazkowej 26 jest wyposażony w kilka telewizorów, w których pojawiają się na żywo wszystkie najważniejsze rozgrywki sportowe, nie tylko ze świata piłki nożnej. Teraz więc możemy powiedzieć o Pictures już całkiem dużo: jest to pub na Tarchominie nieustępujący poziomem klubom w centrum, pub o iście sportowym charakterze, ze stołami bilardowymi i meczami na żywo, pub ze świetnym klimatem, sympatyczną obsługą i pierwszorzędnym zapleczem alkoholowym. Czego chcieć więcej?

 

Dane kontaktowe:

Klub Pictures, Obrazkowa 26, Warszawa, Facebook

Tel.: 667 002 003, Email: [email protected]

pictures, bar, pub, białołęka, klub, bilard, mecze, ciekawe miejsca bialoleka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się