1°C bezchmurnie

Nowa rada dzielnicy. Są oficjalne wyniki wyborów. Lista nazwisk

Samorząd, dzielnicy oficjalne wyniki wyborów Lista nazwisk - zdjęcie, fotografia

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała już oficjalne wyniki wyborów do rady dzielnica Białołęka. Okazuje się, że największą liczbę radnych w najbliższej kadencji 2018 - 2023 będzie miała Koalicja Obywatelska - 11.

Po 5 mandatów zdobyło Stowarzyszenie Razem dla Białołęki i Prawo i Sprawiedliwość, dalej Inicjatywa Mieszkańców Białołęki - 4.

Liczba głosów na poszczególnych kandydatów na Białołęce dostępna jest TUTAJ.

A poniżej zestawienie osób, które zdobyły mandaty:

 

Nowa rada dzielnicy. Są oficjalne wyniki wyborów. Lista nazwisk komentarze opinie

  • gość 2018-10-23 09:33:59

    No to dalej mamy bajzel na Białołęce.?....Deweloperzy dalej będa robic co chcą, a ich przydupasy z PO dalej beda im usługiwać, a Biedronki i markety będa na każdym rogu .W ten sposob zniszcza do reszty rodzinny biznes,.Chyba że Stowarzyszenie,inicjatywa i PIS zawiążą koalicje to wtedy PO będzie miało mniejszość.W przeciwnym razie dalej będą sie kłócic jak do tej pory.To jest juz chore bo na tym traca tylko mieszkańcy ,a polityka dalej ma sie dobrze.

  • Romek - niezalogowany 2018-10-23 09:42:22

    Roszak -to jest juz paranoja.Ten człowiek nic kompletnie nie robi .Tylko kase bierze.Za co ?Za nic....Za to dzieki niemu dobrze sie ma deweloper JW Contr....Mieszkańcy Białołęckiej nie chcieli Biedronki ,były protesty ,i tak tego robaka wybudowali na Kopijników nie patrząc na to ze jest brak odpowiedniej drogi bo w gminie jest dobrze działający ,,Pan Biedronka ".Wszyscy o tym wiedzaale nikt nic z tym i nim nie robi.Korki będa jeszcze większe ,a Białołęcka stanie totalnie.Obudzimy sie w czarnej d...pie.....

  • gość 2018-10-23 20:55:56

    Do wszystkich marudzących pytanie: ilu z Was poszło zagłosować? Marudzić w domu każdy potrafi, a na wybory nie ma komu iść.

Dodajesz jako: Zaloguj się