20°C bezchmurnie

Nowy sklep na osiedlu Lewandów Park II

Na wjeździe na osiedle Lewandow Park II (od ul. Lewandów) powstaje nowy budynek. Patrząc na zielone ściany nie trudno domyślić się co tam za chwilę będzie. Jak informuje fejsbukowy Lewandów Park, budowany jest sklep "Żabka". To dobra wiadomość dla mieszkańców, którzy nie maja swojego miejsca na codzienne, niewielkie, szybkie zakupy.

To już kolejny sklep, który powstaje w tej okolicy. Przypomnijmy, że wydano już pozwolenie na budowę dla obiektu handlowo-usługowy, w którym prowadzona będzie sprzedaż detaliczna ma powstać niemal na granicy Białołęki i Marek. Centrum handlowe wybudowane zostanie na nieruchomości, która ma wielkość 8,7 tys. metrów kw. przy ul. Geodezyjnej ( tuż przy Trasie Toruńskiej). Więcej o tej inwestycji przeczytacie TUTAJ.

Nowy sklep na osiedlu Lewandów Park II komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-08 12:48:02

    Nareszcie będzie można iść pieszo po zakupy, bez potrzeby jeżdzenia autem. Tego nam brakowało. Kilka lat temu był przy Lewandów "Zielony Sklep", ale w tamtej lokalizacji to jednak dodatkowe kilkaset metrów do pokonania, druga sprawa to asortyment i obsługa tego sklepu raczej nie zachęcała do robienia w nim zakupów.

  • gość 2018-09-13 09:56:55

    Ciekawe ile łapówek poszło, żeby postawili tam ten pawilon. Gdzie kanalizacja, gdzie przyłącza, jak z sanepidem

  • gość 2018-10-12 03:02:23

    A kiedy będzie otwarty? To już bardzo długo trwa..

Dodajesz jako: Zaloguj się