10°C rozproszone chmury

Oddaj krew, uratuj życie. Krwiobus w sobotę przed Galerią Północną

Zapowiedzi, Oddaj uratuj życie Krwiobus sobotę przed Galerią Północną - zdjęcie, fotografia

Wakacje to trudny czas dla szpitali, a przede wszystkim ich pacjentów, którzy potrzebują krwi. Latem rośnie liczba wypadków, a krwiodawcy, którzy regularnie oddają krew, często są w tym czasie na urlopach. Dlatego szczególnie teraz powinniśmy się zmobilizować i oddać krew, przecież nigdy nie wiadomo kiedy sami będziemy potrzebować tego bezcennego daru od innych.

W sobotę, 18 sierpnia przed głównym wejściem do Galerii Północnej (od strony Traktu Nadwiślańskiego) stanie profesjonalny krwiobus do poboru krwi. W godzinach od 11 do 15.30 wszyscy, którzy spełniają kilka prostych warunków, będą mogli oddać krew dla potrzebujących. 

To kolejna akcja organizowana przez Białołęcki Klub Honorowych Dawców Krwi Biało-Krewka. W czasie poprzedniej, w czerwcu zebrano 19 litrów krwi. Tym razem przyłącza się tez Galeria Północna, która przypomina kto może zostać dawcą krwi:

 

 

 


Oddaj krew, uratuj życie. Krwiobus w sobotę przed Galerią Północną komentarze opinie

  • Lko - niezalogowany 2018-08-16 11:24:53

    szczytny cel, sam oddawalem krew i pewnie jeszcze bede mial okazje ale chcialbym rowniez poruszyc bardzo wazna kwestie. Krew nie zawsze trafia do potrzebujacych poniewaz krew jest rowniez sprzedawana do firm farmaceutycznych oraz np do Niemiec

Dodajesz jako: Zaloguj się