26°C bezchmurnie

Park w centrum Tarchomina. Zadecyduj, jaki będzie!

Zieleń, centrum Tarchomina Zadecyduj będzie! - zdjęcie, fotografia

Już od dłuższego czasu stowarzyszenie Inicjatywa Mieszkańców Białołęki stara się, aby w samym centrum Tarchomina powstał park z prawdziwego zdarzenia. Na ten cel przeznaczony ma zostać obszar o powierzchni półtora hektara (o wymiarach ok. 80 na 190 metrów), znajdujący się w obrębie ulic Światowida – Ćmielowska – Myśliborska – Botewa. Teraz mają Państwo wyjątkową okazję zadecydować, jaki to będzie park. Oto szczegóły spotkania konsultacyjnego, jakie IMB organizuje dla mieszkańców:

Spotkanie konsultacyjne

Temat: „Jak powinien wyglądać park w centrum Tarchomina?”

Data: 22 marca (czwartek), godz. 19.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 344 im. Powstania Warszawskiego,
ul. Erazma z Zakroczymia 15, hol na parterze

To na podstawie pomysłów, jakie przedstawią mieszkańcy, dzielnica Białołęka stworzy koncepcję parku. Warto zaznaczyć, że coraz bardziej zaawansowane są prace nad uregulowaniem stanu własności gruntów. Dzięki temu powstanie spójny obszar, całkiem pokaźnych rozmiarów, na którym utworzony zostanie park.

Misją naszego stowarzyszenia jest zmienianie Białołęki, aby była miejscem jak najbardziej przyjaznym Mieszkańcom. To dlatego podjęliśmy działania, których skutkiem było przyznanie w zeszłym roku przez Radę m.st. Warszawy funduszy na budowę parku w centrum Tarchomina. Jak będzie on wyglądał? To zależy teraz od Państwa! Serdecznie zapraszam na spotkanie.

Piotr Basiński

Radny Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

Stowarzyszenie „Inicjatywa Mieszkańców Białołęki”

 


Park w centrum Tarchomina. Zadecyduj, jaki będzie! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się