20°C bezchmurnie

Razem zadbajmy o formę! Wspólne ćwiczenia pod okiem trenera już dzisiaj!

Zapowiedzi, Razem zadbajmy formę! Wspólne ćwiczenia okiem trenera dzisiaj! - zdjęcie, fotografia

Lato w pełni, ale na zrzucenie kilku kilogramów i zadbanie o formę nigdy nie jest za późno. Największym problemem w walce z samą sobą jest często brak motywacji. Brak czasu, zmęczenie - my, kobiety jesteśmy mistrzyniami w szukaniu wymówek. Teraz może się to zmienić dzięki wsparciu sąsiadek. 

"Babska Białołęka ćwiczy w plenerze" - inicjatywa Anny Dragan-Babraj, która podbija serca kobiet w naszej dzielnicy dzięki nowej grupie na FB Babska Białołęka - Platforma Sąsiedzka oraz Marcie Antosik i Oli Wnukowskiej. Te panie chcą zmobilizować sąsiadki do wspólnych ćwiczeń. Zajęcia w plenerze będzie prowadziła wykwalifikowana trenerka personalna Marta Biesiada, a pierwsze spotkanie już dzisiaj o godz. 20 na siłowni plenerowej w Parku Picassa. Wstęp wolny.

- Sportowe spotkanie z inicjatywy Anna Dragan-Babraj i Marta Antosik dla sąsiadek mających ochotę zawalczyć w babskim gronie o nową sylwetkę i zdrowie. Wspólna mobilizacja to większa motywacja! 
Bierzemy wygodny strój, butelkę wody. W planie truchtanie, zajęcia na siłowni plenerowej - zapraszają organizatorki babskiego spotkania.
 

Razem zadbajmy o formę! Wspólne ćwiczenia pod okiem trenera już dzisiaj! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się