20°C bezchmurnie

Rodzinnie na Dniach Białołęki, a na pożegnanie lata koncert gwiazdy!

Dni Białołęki, które odbędą się już w najbliższy weekend, tradycyjnie już gwarantują zabawę całym rodzinom. To najmłodsi znajdą w parku Henrykowskim najwięcej atrakcji dla siebie. Impreza zaplanowana jest na powitanie lata.

Na pożegnanie wakacji i słonecznej pory roku, już we wrześniu odbędzie się natomiast koncert zespołu Dżem. Kultowy zespół wystąpi dokładnie 15 września w parku Picassa. szczegóły tego wydarzenia poznamy za jakiś czas, a teraz warto się przyjrzeć atrakcjom, które czekają nas za kilka dni.

W sobotę o godz. 12 rusza Festiwal Disco Polo. Tak jak w latach ubiegłych, organizuje go centrum handlowe Marywilska 44 i koncerty są włączone w obchody Dni Białołęki. Na scenie zobaczymy Zenka Martyniuka, MIG, Pięknych i Młodych, Magdę Niewińską i Markusa. Przy Marywilskiej będzie tez wiele atrakcji dla dzieci i finał konkursu młodych talentów.

Niedziela to czas, który warto natomiast z całymi rodzinami spędzić w parku Henrykowskim. Dla seniorów na pewno atrakcją będzie m.in. koncert cygańskiego zespołu Dromenca, a najmłodsi będą mieli do wyboru całą gamę atrakcji. Teatrzyk "Czerwony Kapturek",  zabawy, konkursy, zabawki pneumatyczne, baseny z kulami wodnymi, warsztaty budowania z klocków LEGO, warsztaty bębniarskie, rodzinne gry planszowe, warsztaty sadzeniaków, programy artystyczne i sportowe. Nie zabraknie też zabytkowego autobusu i wycieczek przygotowanych przez fundację AVE.

O godzinie 15.30 na scenie wystąpi natomiast Joszko Broda i Dzieci Brody.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na plakacie i w wydarzeniu na FB.

 

 

Rodzinnie na Dniach Białołęki, a na pożegnanie lata koncert gwiazdy! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się