10°C rozproszone chmury

Rozbudowa SP 110 jeszcze w tym roku!

Dzieci i młodzież , Rozbudowa jeszcze roku! - zdjęcie, fotografia

Ogłoszono właśnie przetarg na rozbudowę Szkoły Podstawowej przy ul.Bohaterów. 

Zmiany uczniowie powinni odczuć w drugim półroczu nadchodzącego roku szkolnego. Wykonawca bowiem będzie miał czas do 20 grudnia na wykonanie prac. Co ważne, jak podkreśla Urząd Dzielnicy, zgodnie z zapisami zawartymi w przetargu, prace budowlane wewnątrz szkoły będą mogły być wykonywane jedynie po godzinach pracy szkoły i w dni wolne od nauki.

Na czym ma polegać rozbudowa? Dobudowane zostaną dwie sale i szatnia. Przebudowane będą pomieszczenia sąsiadujące z nową częścią budynku. Oczywiście wykonane zostaną instalacje elektryczne i sanitarne. W piwnicy będą boksy szatniowe.

- Bardzo się cieszę, że Miasto wygospodarowalo środki na rozbudowę tej szkoły. To na dobry początek. Liczę, że w niedalekiej przyszłości uda się pozyskać środki na kompleksową i szerszą rozbudowę szkoły, w tym sali gimnastycznej, której remont jest niezbędny z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom. Największe podziękowania należą się całej Radzie Rodziców w tym Pani Przewodniczącej Monice Szczepańskiej- Duda, Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz rodzicom, którzy wspierali działania o pozyskanie środków - mówi radna Mariola Olszewska, która razem z mieszkańcami dołożyła wielu starań, by placówkę udało się rozbudować. 

 

 

 

 

 

źródło: UD

 

Rozbudowa SP 110 jeszcze w tym roku! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się