10°C rozproszone chmury

Ruszyły zapisy na Rodzinny Rajd Rowerowy

23 września wspaniałe wydarzenie dla całych rodzin - Rodzinny Rajd Rowerowy. 15-kilometrowa trasa jest dopasowana do młodszych uczestników, więc bez obaw możecie zabrać dzieci. Więcej o całym wydarzeniu przeczytacie TUTAJ.

Co istotne - rajd już sam w sobie jest fajną atrakcją, a po nim będą też kolejne - na pikniku rodzinnym . Ten zaplanowano na mecie wydarzenia - Bar pod 6. Organizatorzy czyli Stowarzyszenie Razem dla Białołęki (współorganizatorami są Społeczność Chrześcijańska Północ oraz Klub Rowerowy Trybik) zapewniają, że będzie wiele atrakcji i niespodzianek. Dla uczestników rajdu przewidziane są kupony promocyjne na zestawy grillowe. Podczas pikniku będzie możliwość zdania egzaminu na kartę rowerową, dlatego zachęcamy dzieci i młodzież do przypomnienia sobie zasad ruchu drogowego.

- Rajd oprócz okazji spędzenia czasu na świeżym powietrzu ma również charakter charytatywny. Nasze działania podejmujemy dla Hani Strybuć pod hasłem: Pozytywnie zakręceni dla Hani – zbieramy środki na leczenie i rehabilitację - przejechane kilometry przeliczymy na pieniądze a następnie przekażemy je w całości na leczenie i rehabilitację. Dodatkowo zostanie uruchomiona zrzutka.pl i w dniu rajdu będziemy zbierać pieniądze do puszek, dlatego liczymy na Państwa obecność i hojność - mówi Ewa Gajewska ze Stowarzyszenia Razem dla Białołęki. 

Zapisy na rajd ruszyły dzisiaj. Pośpieszcie się bo liczba miejsc jest ograniczona. Zapisać można się TUTAJ.

Ruszyły zapisy na Rodzinny Rajd Rowerowy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się