0°C bezchmurnie

W każdym wieku dla Niepodległej - zaśpiewajmy razem 11 listopada!

Bez podziałów - za to z uśmiechem i sercem. Całymi rodzinami, przyozdobieni w kotyliony przygotowane przez dzieci będą śpiewać dla Niepodległej.

Tak 11 listopada na Ostródzkiej 172 będą wszyscy świętować w ramach działań „100 działań na 100-lecie niepodległości” Fundacji HEREDITAS, finansowanej z m.st. Warszawy.

Trzeci rok z rzędu w gronie śpiewających jest Proboszcz parafii św. Mateusza o. Przemysław, a razem z nim  wszystkie grupy wiekowe, mężczyźni, kobiety, zrzeszeni w grupach i ci, którzy przyjdą, bo usłyszą śpiew. Razem, bo tylko tak można pokazać jedność i wielkość Niepodległej Polski.

Skauci Europy każdemu wręczą flagę przygotowaną przez dzieci, będą lampiony zrobione na warsztatach dziecięcych. Dzielenie się to przecież też część tworzenia wspólnej ojczyzny.

Jako pierwszy wystąpi chór Animato ze Szkoły Podstawowej nr 231, następnie zespół młodzieżowy z parafii św. Mateusza a po nich wolontariusze parafialni.

Na koniec wszyscy obecni utworzą wspólny chór i będą śpiewać najpopularniejsze pieśni niepodległościowe Każdy, kto chce się przyłączyć może przyjść o godz. 19. 00 na Ostródzką 172. Biletem wstępu będzie chęć podzielenia się radością z życia w Niepodległej Polsce.

W każdym wieku dla Niepodległej - zaśpiewajmy razem 11 listopada! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się