20°C bezchmurnie

W piątek remont ul. Białołęckiej, od soboty Zdziarskiej. Sprawdźcie objazdy!

O tym remoncie (a właściwie jego pilnej potrzebie) mówi się od dawna. W końcu będzie! Białołęcka i Zdziarska zyskają nową nawierzchnię.

Prace ruszają już w piątek 1 czerwca o godzinie 6. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zakończą się już dzień później - 2 czerwca, również o 6 rano. 

Remontowany będzie odcinek od pętli autobusowej w rejonie ul. Ketlinga do skrzyżowania z ul. Zdziarską. Na ten czas będzie on zamknięty dla ruchu.

Ważna informacja dla wielu mieszkańców: połączenia z ul. Białołęcką nie będą miały ulice Oleńki i Zdziarska. Objechać zamknięty odcinek ulicy można ulicami: Białołęcka – Brzeziny – Ostródzka lub Białołęcka – Juranda ze Spychowa – Białołęcka.

Po zakończeniu remontu Białołęckiej, drogowcy zajmą się Zdziarską. W sobotę o 6 rano zamknięta zostanie ta ulica na odcinku od ul. Białołęckiej do Ostródzkiej. Tutaj zejdzie się dłużej. Remont ma potrwać do poniedziałku (godz. 4 rano).  Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Białołęcka – Brzeziny – Ostródzka.

 

źródło: ZDM

W piątek remont ul. Białołęckiej, od soboty Zdziarskiej. Sprawdźcie objazdy! komentarze opinie

  • gość 2018-05-30 07:35:14

    Ostródzką a nie Ostrołęcką...

  • Gość - niezalogowany 2018-05-30 19:22:30

    A kiedy remont Białołęckiej od mostu do Kopijników?

  • gość 2018-09-03 13:53:10

    Kiedy zostanie dokończony ten remont? Nadal brak asfaltu przy kanale na ul. Białołęckiej przed skrzyżowaniem z ul. Zdziarską.

Dodajesz jako: Zaloguj się