0°C bezchmurnie

Catering na imprezę w firmie. Jaka firma cateringowa?

Dodano: 2017-03-12 20:23:20

Witam mieszkańców,
Dostałem zadanie odo wykonania w firmie. Mianowicie musimy zorganizować imprezę integracyjną. O ile miejsce już wybraliśmy wspólnie, to z gastronomią już jest problem. Chcemy powierzyć to zadanie firmie cateringowej, dlatego jeśli macie namiary na jakąś solidną firmę, to proszę o informację.
Dziękuję,Adam
odpowiedz cytuj
natasza dodano: 2017-03-24 13:46:06
U nas w firmie, przygotowując się do organizacji imprez zawsze robiliśmy rozeznanie - jeśli chodzi o catering. Zwykle korzystaliśmy z usług różnych firm z Warszawy. Ostatnio miło wspominamy współpracę z lunchservice.com.pl I zapewne wrócimy do nich, bo dobrych rzeczy i zwyczajów się nie zmienia :)
odpowiedz cytuj
Mafran dodano: 2017-05-12 14:50:13

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { font-family: \"Ubuntu Light\"; font-size: 11pt; }p.cjk { font-family: \"Droid Sans\"; font-size: 11pt; }p.ctl { font-family: \"FreeSans\"; font-size: 12pt; }a:link { }

Ja polecałbym na
nowo przemyśleć sprawę i skorzystać z czegoś, gdzie wszystko
będzie już gotowe. Przykładem jest Zielona Polana, do której my
sami jeździmy regularnie z naszą firmą. Jest to miejsce położone
w województwie podkarpackim, u podnóża gór. Okolica jest
przepiękna, a jeśli chodzi o sam ośrodek, to jest on znany z
bardzo dużej ilości wszelkich atrakcji. Można tam bowiem jeździć
na quadach, samochodami 4x4, odbyć spływ kajakiem czy też zagrać
mecz paintballa. Uwierz mi, że nie ma czasu na nudę ;) Jeśli
natomiast chodzi o jedzenie to jest ono najwyższej klasy, dania są
dobre, a porcje spore więc każdy bez problemu się naje. Szczerze
polecam.

odpowiedz cytuj
Dominika Kosztyn dodano: 2017-10-15 21:54:43
U nas na imprezie firmowej zamawialiśmy catering z firmy cateringowej Margaret i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo świetnie się spisali. Dania były bardzo smaczne, porcje były spore i wszytko było pięknie podane. Świetna firma!
odpowiedz cytuj
Monika Fałek dodano: 2018-01-04 09:28:16
Patrzcie tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.phpDużo lepiej ogarnąć to w ten sposób, może i daleko, ale warto.Po prostu ludzie mają możliwość skorzystania z totalnie innego klimatu.Sauna, pieczenie prosiaka, kulig z ogniskiem. Czy to nie będzie lepsze rozwiązanie? 
odpowiedz cytuj
FranciszekH dodano: 2018-01-17 10:56:04
Jeśli jest to impreza organizowana na dworze to warto zdecydować się na jakiegoś grilla, czy food trucki. Ludzie na pewno będą zadowoleni z tego typu niecodziennego rozwiązania i doda ono tylko smaku w czasie jedzenia. Z doświadczenia wiem, że pizza truck cieszy się ogromnym powodzeniem i nie żałuje zamówienia go już na którąś imprezę.
odpowiedz cytuj
Monika Fałek dodano: 2018-05-28 08:10:58
Patrzcie tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.phpZielona Polana jest wyjątkowa, macie tam dosłownie wszystko, co tylko sobie wymyślicie, a właśnie w takich miejscach powinna być organizowana integracja. O ile całość zostanie rozsądnie zaplanowana...Lista atrakcji jest tam po prostu ogromna - a jak to wszystko sobie ogarniecie, to już zależy od Was. 
odpowiedz cytuj
Kasia Rejchel dodano: 2018-08-22 09:39:24
Ja organizując konferencję w firmie wynajęłam Catering Arts. Bardzo smaczne jedzenie i profesjonalna obsługa. Wszyscy byliśmy zadowoleni a zwłaszcza nasi klienci na czym najbardziej nam zależało.
odpowiedz cytuj

1 ... 1