0°C bezchmurnie

Gdzie najtaniej w Warszawie wymienię euro?

Dodano: 2018-01-04 10:39:35

Cześć. Podałam Warszawę, ale ogólnie - interesuje mnie ta okolica.Chodzi o wymianę dużej kwoty i kantor, który da najlepszy kurs.Tutaj nawet różnica jednego grosza jest dosyć istotna.Poradzicie coś? Ktoś miał okazję porównywania różnych kantorów w okolicy?Ogólnie są wyższe różnice? 
odpowiedz cytuj
karina3 dodano: 2018-01-04 17:08:24
Na mieście nie dostaniesz dobrych kursów. Spready są z kosmosu. Może to być kilkadziesiąt groszy. Załóż sobie konto walutowe, to nic nie kosztuje. W tym momencie na Waluteo euro kosztuje 4,15. Zobacz sobie przy okazji stawkę w jakimkolwiek kantorze - to będzie minimum kilka groszy na jednym euro.
odpowiedz cytuj
Monika Fałek dodano: 2018-01-05 11:20:57
Ok, kasa idzie do kantoru, a później? Za przelew z kantoru do swojego banku nic nie płacę?Te pieniądze są jakoś zabezpieczone? I można wiedzieć - dlaczego sugerujesz akurat ten kantor?
odpowiedz cytuj
karina3 dodano: 2018-01-05 22:02:39
Kantor nie trzyma twojej kasy - wpłacasz i od razu dostajesz zwrotkę z konkretną walutą na swoje konto.Po prostu wymieniaj w pewnych kantorach - znanych, a nie anonimowych. Wtedy żadnego ryzyka nie będzie.Waluteo możesz łatwo sprawdzić w sieci, masz numery telefonów. Zresztą - też to sprawdzałam przed pierwszą transakcją.Oni działalność kantorową prowadzą stacjonarnie od bardzo dawna. Nie pamiętam dokładnie, ale kojarzy mi się nawet 20 lat.
odpowiedz cytuj

1 ... 1