17°C bezchmurnie

Jaka uczelnia - dietetyka?

Dodano: 2018-01-11 10:44:20

Czy ktoś z Was studiuje dietetykę?Bardzo interesuje mnie ten kierunek.Na jakiej uczelni jest on prowadzony na najwyższym poziomie?Nie mogę znaleźć żadnego rankingu. 
odpowiedz cytuj
karina3 dodano: 2018-01-15 16:50:54
Szkołę Mydłowskiej znasz? Tam macie kilka kierunków na dobrym poziomie, a jednym z nich jest dietetyka.Jedem na trzecim semestrze, za chwilę zaczynam czwarty. To była bardzo dobra decyzja. Dużo nauki, to fakt, ale nauki konkretnej.Nie przerabiamy bzdur, uczymy się, dużo praktyki, konkretów - i tak powinno to wyglądać.
odpowiedz cytuj
Monika Fałek dodano: 2018-01-17 10:22:56
Nie znam, ale mowa o tym - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ ?Napisz mi coś więcej. Konkrety. Trochę szukałam na własną rękę, ale jednak wśród uczelni tej nie znalazłam.Prośba o więcej argumentów - do wybranych uczelni zamierzam wybrać się na miejsce. 
odpowiedz cytuj
karina3 dodano: 2018-01-21 18:35:31
Najlepiej jeśli po prostu porozmawiasz z innymi studentami z Mydłowskiej. Sama nie wiem, co ci pisać.Na pewno Mydłowska jest raczej dla chcących coś wyciągnąć ze studiów. Nie jest to miejsce dla osób, które chcą studiów tylko dla papierka.Kadra jest porządna, praktyczna, konkretna - i rzeczywiście można od nich wyciągnąć sporo konkretnej wiedzy.
odpowiedz cytuj
Monika Fałek dodano: 2018-01-23 10:29:55
Dzwoniłam tam, rozmawiałam, znalazłam 2 osoby na FB, które tam chodzą.Jak na razie wygląda to naprawdę w porządku. Oczywiście do decyzji o tym, że będę tam studiować, jeszcze daleko, ale ogólnie właśnie czegoś takiego szukam. Rzetelnie to wygląda i faktycznie te osoby przyznają, że to mocno praktyczna uczelnia. Nie ma zajmowania się tam bzdurami. 
odpowiedz cytuj
karina3 dodano: 2018-01-25 17:04:46
I uwierz mi, że mimo ilości pracy, sama to zdecydowanie docenisz.Ludzie kończą studia i nie mają z tego nic, ale podejrzewam, że takie uczelnie powinny wyginąć.Już teraz coś czytałam o tym, że przestało się opłacać stawianie na liczbę studentów.Może wszystko się zmieni? 
odpowiedz cytuj
Monika Fałek dodano: 2018-01-29 10:28:24
Na początku lutego będę mieć więcej czasu, to się wybiorę do Mydłowskiej.Po tym, co przeczytałam, wiele sobie obiecuję po tym miejscu, a co wyjdzie w praktyce, to zobaczymy.Bardzo mi zależy nie tyle na studiach, co na nauce i rozwoju. Zakładam, że Mydłowska mi to faktycznie da.Pożyjemy, zobaczymy. 
odpowiedz cytuj
karina3 dodano: 2018-01-31 23:33:46
Raczej nie ma opcji, żeby było źle, to pewna uczelnia, ale oczywiście - wybranie się na miejsce jest jedynym lepszym wyborem.Jednak chodzi o kilka kolejnych lat nauki. Nie ma co tracić lata na byle jakie uczelnie. 
odpowiedz cytuj

1 ... 1