10°C słabe, przelotne opady deszczu

Centrum handlowe na Lewandowie. Jest pozwolenie na budowę

Handel i usługi, Centrum handlowe Lewandowie pozwolenie budowę - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy Lewandowa od dawna czekają na mały sklep, który pozwoli im zrobić szybkie, codzienne zakupy. Wygląda na to, że zamiast osiedlowego punktu handlowego dostaną duży pawilon handlowy. Czy to dobra informacja czas pokaże, ale biorąc pod uwagę powstające kolejne osiedla takie jak m.in. Wrzosowa Aleja między Kartograficzną a Geodezyjną, na brak klientów inwestor narzekał nie będzie.

Obiekt handlowo-usługowy, w którym prowadzona będzie sprzedaż detaliczna ma powstać niemal na granicy Białołęki i Marek. Centrum handlowe wybudowane zostanie na nieruchomości, która ma wielkość 8,7 tys. metrów kw. przy ul. Geodezyjnej ( tuż przy Trasie Toruńskiej).

Jak podaje portal propertynews.pl, powierzchnia zagospodarowania terenu pod projekt to ok. 3,1 tys. mkw., a inwestycja dostarczy całkowitą powierzchnię najmu wynoszącą ok. 1.1 tys. mkw.

Inwestorem jest firma PHN, która już ma pozwolenie na budowę.

 

Foto: Lewandów Park

 

Centrum handlowe na Lewandowie. Jest pozwolenie na budowę komentarze opinie

  • gość 2018-10-11 18:26:32

    Wie może ktoś co to będzie za sklep?

  • Gość2 - niezalogowany 2018-10-23 21:21:55

    No właśnie się wszyscy zastanawiamy.Mieszkam na Lewandowie Leśnym obok budowy i też nic nie wiem.Pare osób twierdzi, że z pewnością Ski Team, ale Ski Team nie buduje takich dużych hal.Inni twierdzą, że mini centrum handlowe z paroma sklepami A reszta sąsiadów widzi tu Biedronke:))A każdy ma nadzieję na jakże tu potrzebny sklep spożywczy, a nie kolejny sportowy....Dziwne, że to wszystko jest owiane taka tajemnica.

Dodajesz jako: Zaloguj się