Reklama

HENRYKÓW: wrócili pracować na Białołęce. "Ulica ZAMYKANA odcinkami"

UWAGA! Wodociągowcy pracują aktualnie na Białołęce, a dokładniej to na ul. Pułaskiego. W związku z tym musicie liczyć się z utrudnieniami.

Wcześniej na Białołęce

O tragicznym finale interwencji domowej pisaliśmy z samego rana. Wcześniej informowaliśmy o zatrzymaniu kierowcy "przewozu osób" oraz kolejnej akcji na Brzeskiej w Warszawie...

Budowa kanalizacji - zmiany

W tym roku na Białołęce wodociągowcy pracowali już na Karnickiej i Semaforowej. Teraz budują nowe przyłącza kanalizacji w południowej części osiedla Henryków.

Wodociągowcy wygrodzili część skrzyżowana ulic Szałwiowej i Pułaskiego. Kierowcy przejadą zwężonymi ulicami, ale nie skręcą w Pułaskiego w stronę ulicy 15 Sierpnia. Ten etap prac potrwa około tygodnia.

Reklama

Później robotnicy, a wraz z nimi plac budowy, będą przenosili się w głąb ulicy Pułaskiego, w kierunku 15 Sierpnia. Z obu stron kierowcy dojadą tylko do miejsca prac. W miarę możliwości robotnicy zapewnią mieszkańcom dojazd do posesji.

Wszystkie prace na Pułaskiego mogą potrwać do końca lipca.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Infoulice
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo iBialoleka.pl




Reklama