Reklama

Uwaga! SZOKUJĄCE SCENY na Białołęce

Horror w dzielnicy. To na Białołęce doszło do wstrząsającej tragedii, która zszokowała mieszkańców.

To w dniu dzisiejszym (poniedziałek, 22 czerwca), po południu - przy ulicy Odkrytej na Białołęce, rozegrał się wstrząsający dramat.

Mężczyzna spadł z drugiego piętra budynku mieszkalnego. Pomimo intensywnej reanimacji - jego życia nie udało się uratować. 

Zgon stwierdzono na miejscu. Teraz służby ustalają dokładne okoliczności śmierci mężczyzny.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Miejski Reporter Aktualizacja: 22/06/2026 20:58
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo iBialoleka.pl




Reklama