Horror w dzielnicy. To na Białołęce doszło do wstrząsającej tragedii, która zszokowała mieszkańców.
To w dniu dzisiejszym (poniedziałek, 22 czerwca), po południu - przy ulicy Odkrytej na Białołęce, rozegrał się wstrząsający dramat.
Mężczyzna spadł z drugiego piętra budynku mieszkalnego. Pomimo intensywnej reanimacji - jego życia nie udało się uratować.
Zgon stwierdzono na miejscu. Teraz służby ustalają dokładne okoliczności śmierci mężczyzny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze