20°C bezchmurnie

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Białołęce. Będzie się działo!

Zapowiedzi, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Białołęce Będzie działo! - zdjęcie, fotografia

Przed nami 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku 14 stycznia. Pieniądze będą zbierane na wyposażenie oddziałów neatologicznych (noworodkowych). Wszystko po to, by wszystkie przychodzące na świat maleństwa miały równe szanse na leczenie. 

Na Białołęce kolejny raz szefową sztabu jest Elżbieta Świtalska. W organizację wielkiego finału włączają się też Białołęcki Ośrodek Sportu w którym będzie siedziba sztabu, Urząd Dzielnicy Białołęka, Białołęcki Ośrodek Kultury, Szkoła Podstawowa nr 366, Młodzieżowa Rada Dzielnicy Białołęka i Galeria Północna.

W BOS odbedzie się część rekreacyjno-sportowa czyli 3. wielki mecz charytatywny organizowany przez MRDB oraz turniej piłkarski. 

W Galerii Północnej na scenie prezentować się będą m.in. artyści i sekcje BOK.

- W obu lokalizacjach odbędą się licytacje gadżetów z podpisami drużyny Legii, Pazdana, Anity Włodarczyk, Andrzeja Suprona, Katarzyny Żak, Justyny Steczkowskiej  itd. Lista się dopracowuje. Zbieramy również fanty. Jedna z mieszkanek przekazała m.in. suknię ślubna na licytację. Nasi wolontariusze oznaczeni kamizelkami odblaskowymi z logo dzielnicy bedą czekać na mieszkańców w Galerii Północnej, Kauflandzie oraz na terenie BOS - zapowiada Elżbieta Świtalska.

Szczegóły wszystkich wydarzeń związanych z WOŚP na Białołęce podamy wkrótce.


26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Białołęce. Będzie się działo! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się