3°C pochmurno z przejaśnieniami

518 na H. Ordonówny jeszcze w październiku? To realne

Drogi, Ordonówny jeszcze październiku realne - zdjęcie, fotografia

Podczas konsultacji społecznych na Białołęce była mowa o potrzebie poprowadzenia linii 518 ul. H. Ordonówny. Wówczas jednak ZTM mówił, że będzie to możliwe dopiero po przebudowaniu skrzyżowania tej ulicy z Odkrytą. W sierpniu skrzyżowanie zostało przebudowane zatem pytanie: czy i kiedy 518 pojedzie po nowej trasie? Do tej sprawy powrócił radny Wojciech Tumasz przypominając w swojej interpelacji ustalenia sprzed roku. Czy ZTM się z nich wywiąże? 

- Chcielibyśmy wprowadzić zmianę 518 od połowy października. Warunkiem jednak do tego jest jeszcze zrealizowanie przez ZDM przebudowy skrzyżowania Mehoffera i Świderskiej - wytłumaczył nam Igor Krajnow z ZTM.

Co zatem dalej z planami zmian w trasie 518? Wygląda na to, że może się udać wspomniany termin dotrzymać.

- Jeszcze w tym tygodniu powinny rozpocząć się prace na skrzyżowaniu. Roboty, polegające na korekcie łuku skrzyżowania i wyznaczeniu przejścia dla pieszych przez wschodni wlot ul. Mehoffera, będzie wykonywał Zakład Remontów i Konserwacji Dróg - zapewnia Mikołaj Pieńkos z ZDM.

A my za Wojciechem Tumaszem przypominamy jak po zmianach będzie przebiegała trasa 518: NOWODWORY – Światowida – Ordonówny – Odkryta – Nowodworska – Mehoffera – Świderska – Porajów – Myśliborska – Światowida – Modlińska – most Grota – Roweckiego – Trasa AK....(...)... Pl. Trzech Krzyży.

 

 

 

 

foto: googlemaps

518 na H. Ordonówny jeszcze w październiku? To realne komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBialoleka.pl