3°C pochmurno z przejaśnieniami

Chodnik, który ułatwi życie wszystkim - zarówno uczniom, jak i pasażerom komunikacji

Budżet partycypacyjny 2018, Chodnik który ułatwi życie wszystkim zarówno uczniom pasażerom komunikacji - zdjęcie, fotografia

Ten projekt to nie tylko szansa na wygodne dojście do szkoły, ale też do tramwaju czy autobusu.

Projekt "Wygodnie i bezpiecznie do szkoły i pracy" ma na celu zapewnienie bezpiecznego dojścia do szkoły przy ulicy Ceramicznej od strony ważnego skrzyżowania ulic Światowida z Myśliborską oraz od strony samej Myśliborskiej. Teraz powstaje park przy ul. Myśliborskiej natomiast samo dojście odbywa się niewygodną błotnistą ścieżką.

- Projekt obejmuje wykonanie utwardzenia powierzchni gruntu płytami chodnikowymi na działce budowlanej nr 43 z obrębu 4-03-06 łączącego dojście do szkoły z nowo-powstającymi alejkami parkowymi przy ulicy Myśliborskiej. Utwardzenie powierzchni gruntu płytami chodnikowymi na działce budowlanej połączyłoby mocno uczęszczany skrót między osiedlami stwarzając bezpieczne i wygodne dojście do szkoły i osiedli przy ulicy Ceramicznej - opisuje pomysłodawca, Jan Poczobut i dodaje, że .obecna ścieżka po opadach jest zabłocona, a zimą dodatkowo oblodzona stwarzając zagrożenie dla użytkowników.

Chcemy dojść suchą noga do tramwaju, autobusy, a nasze dzieciaki do szkoły? Nic prostszego - wystarczy zagłosować. Czas tylko do piątku!

Chodnik, który ułatwi życie wszystkim - zarówno uczniom, jak i pasażerom komunikacji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBialoleka.pl