26°C bezchmurnie

Ciekawostka: Po banku pozostało logo i bankomat. Tuż przy wejściu do sex-shopu...

, Ciekawostka banku pozostało bankomat wejściu shopu - zdjęcie, fotografia

Jeszcze jakiś czas temu nieopodal ratusza, przy Modlińskiej był jeden z oddziałów Banku Zachodniego. Placówkę przeniesiono w inne miejsce. Pozostał bankomat.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że lokal po banku zmodernizowano i i otwarto w nim sex-shop.

W dzisiejszych czasach takie sklepy już chyba nikogo nie szokują, jednak przy samym jego wejściu wciąż wisi charakterystyczny, rzucający się w oczy szyld z logiem banku wskazujący na bankomat. To zwraca uwagę wielu mieszkańców. Najciekawiej jest jednak gdy potrzebują oni skorzystać z samego bankomatu. Wtedy muszą stanąć przed samym wejściem do tego specyficznego sklepu.

- Ciekawe, kto i na jakiej podstawie zdecydował się umieścić SEX SHOP w sąsiedztwie Ratusza. Nie przypuszczamy, aby była to jedna z inwestycji zgłoszona do budżetu partycypacyjnego – opisuje sytuację fotoreporter z Warszawskiej Grupy Luka&Maro.

 

 

 

info i foto: Warszawska Grupa Luka&Maro

 

Ciekawostka: Po banku pozostało logo i bankomat. Tuż przy wejściu do sex-shopu... komentarze opinie

 • Franky Bilon - niezalogowany 2018-03-18 07:52:09

  W sumie to dobra koncepcja...lepiej mieć na wykazie "wyciąg kasy z bankomatu" niż "zakup dwugłowego dildosa" lub tym podobne! :D

 • gość 2018-03-19 08:18:44

  Takiej reklamy pozazdrości każdy sklepik na Białołęce :) Ja nie wiedziałem, że mamy SShop w tak dobrej lokalizacji :) Już nie muszę jeździć do innych dzielnic ;)

 • gość 2018-03-19 11:03:49

  "Ciekawe, kto i na jakiej podstawie zdecydował się umieścić SEX SHOP w sąsiedztwie Ratusza" - jak to kto? Ten salon to odpowiedź zapotrzebowań mieszkańców dzielnicy. To mieszkańcy na białołęckich grupach na facebooku wspominali o sex shopie, bo nikomu się nie chce jeździć do centrum. Nikt nie widział przeciwwskazań, więc stoi. Nie starajmy się dmuchać afery z czegoś oczywistego :)

 • Gość - niezalogowany 2018-03-19 11:06:36

  I znowu czepianie się (bez urazy) garbatego że ma proste dzieci albo łysego że ma grzebień. Ludzie dajcie spokój z typowymi "pierdołami" !!! Co komu przeszkadza, że jest bankomat przy takim sklepie?!? A jakby bankomat był przy sklepie branżowym np. różańce, itp to wtedy byłby "git" ?!? Jest bankomat i ok, korzystajmy z tego. Bankomat nie działa i szyld został to już problem banku. Nie brnijmy w patologię i absurdalne czepianie się "pierdół", bo z artykułu wnioskuję, że autor tej powiastki nie ma żadnej sensacji, może czytelność mu spada, może chce więcej zarobić na sensacji ?!? Niech pisze o faktycznych problemach, które mają mieszkancy !!!

 • gość 2018-03-19 13:37:17

  Bankomat cały czas działa bo z niego często korzystam. A przy okazji zawsze można zrobić fajne zakupy w porządnym sieciowym sklepie Pink Shopu bez wyprawy do centrum Stwierdzenie "kto i na jakiej podstawie zdecydował się umieścić SEX SHOP w sąsiedztwie Ratusza" budzi moją troskę o stan zdrowia psychicznego piszącej to osoby. Seks shopy nie wymagają na otwarcie niczyjej zgody! to nie sklepy z alkoholem gdzie złazi się po części szumowina z całej okolicy. A nie znam tez żadnych regulacji odnośnie co można lub nie można otwierać czy budować w sąsiedztwie ratuszy :-))) Ludzie, mamy XXI wiek! Osoba, która pisała tego newsa jest chyba w dalszym ciągu w XIX. Współczuję.

Dodajesz jako: Zaloguj się