24°C bezchmurnie

I Białołęcki Bazar Zabawek Używanych już w maju!

Patronat, Białołęcki Bazar Zabawek Używanych maju! - zdjęcie, fotografia

Lada moment ruszają wyprzedaże garażowe, ale o nich innym razem. Teraz chcemy poinformować Was o nowym wydarzeniu, które mamy nadzieję, że na stałe zagości w kalendarzu białołęckich atrakcji. Już 27 maja w parku Picassa odbędzie I Białołęcki Bazar Zabawek Używanych! Na tę wiadomość czekają zarówno rodzice jak i same dzieci, bo dla nich to wyjątkowa okazja na sprzedaż niepotrzebnych już zabawek i zakup nowych w naprawdę okazyjnych cenach!

Podobne bazary już od kilku lat organizowane są m.in. w Łomiankach gdzie cieszą się ogromnym zainteresowaniem

I Białołęcki Bazar Zabawek Używanych to pomysł jednego z mieszkańców – Dariusza Staciwa. Wydarzenie jest realizowane we współpracy z Białołęckim Ośrodkiem Kultury w ramach projektu „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u”.

- Głównym założeniem tego bazaru, w przeciwieństwie do wyprzedaży garażowych, jest sprzedaż lub wymiana wyłącznie zabawek (w tym również gier, książek, sprzętu sportowego itp.) używanych i przeznaczonych dla dzieci. Projekt jest skierowany do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i opiekunów i jest dla wszystkich bezpłatny – mówi pomysłodawca i organizator, Dariusz Staciwa.

Na bazarze zaplanowano dwie strefy. W jednej będą stoiska dla małych (i dużych rzecz jasna) sprzedawców, a w drugiej planowane są bezpłatne atrakcje dla dzieci i młodzieży.

Nasz portal objął patronatem medialnym to wydarzenie, bo zapowiada się naprawdę świetna zabawa. Dlatego zamawiajcie pogodę i do zobaczenia już 27 maja w parku Picassa!

 

 

Partnerami wydarzenia są:

Media: Gazeta Mieszkaniec, Internetowa Białołęka - ibialoleka.pl

Podmioty współpracujące: OSP RM Warszawa – Białołęka, Matematyka MathRiders Białołęka, GoDan Strefa Uśmiechu Warszawa-Białołęka, Sala Zabaw Białołęka New Age KIDS, New Age Fitness Białołęka, Park Trampolin New Age Jump Białołęka, Stowarzyszenie Razem dla Białołęki.

 

 

 

foto ilustracyjne: lomianki.pl 


 


 

I Białołęcki Bazar Zabawek Używanych już w maju! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się