2°C mgła

Już dziś podsumowanie konsultacji dotyczących okolic Kanału Żerańskiego po budowie gazociągu!

Zieleń, dziś podsumowanie konsultacji dotyczących okolic Kanału Żerańskiego budowie gazociągu! - zdjęcie, fotografia

Kochamy to zdjęcie! Piękna zielona okolica Kanału Żerańskiego z tej perspektywy zupełnie nie przypomina zabetonowanej Warszawy. Oaza zieleni.

Niestety za jakiś czas to się zmieni o czym wiemy od dawna. Od dawna mieszkańcy walczą też o uratowanie choć części cennych zielonych okazów. Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące budowy gazociągu wzdłuż Kanału Żerańskiego. Dzisiaj o godz. 18 w ratuszu będziemy mogli poznać koncepcję renowacji terenu pasa montażowego po budowie gazociągu relacji EC Żerań-Tłocznia Rembelszczyzna wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi.

- Celem spotkania ma być szczegółowe przedstawienie wyników pracy ekspertów firmy Utila – która przeprowadziła konsultacje z położeniem nacisku na wyjaśnienie przez GAZ-SYSTEM S.A. wszelkich kwestii i pytań mieszkańców, które były zgłaszane w toku dyskusji przeprowadzonej na spotkaniu z mieszkańcami z dnia 20 września br. Agenda przewiduje prezentację firmy Utila i podsumowanie przebiegu procesu konsultacji oraz dyskusję z uczestnikami. Podczas spotkania mają też zostać przedstawione aktualne informacje na temat inwestycji - zapowiada urząd dzielnicy.

 

 

 

 

źródło: UD

Już dziś podsumowanie konsultacji dotyczących okolic Kanału Żerańskiego po budowie gazociągu! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się