3°C pochmurno z przejaśnieniami

Nocna Piesza Droga Różańcowa na Białołęce już za tydzień

Zapowiedzi, Nocna Piesza Droga Różańcowa Białołęce tydzień - zdjęcie, fotografia

W ncy z 7. na 8. października, na Białołęce odbędzie się nocna piesza Droga Różańcowa Via Stella Maris o długości 17,5 km. Uczestnicy przejdą ulicami i drogami Białołęki w ciszy i skupieniu odmawiając po drodze różaniec przy wyznaczonych punktach trasy.

- Ta Nocna Droga Różańcowa rozpocznie się o północy w kościele św. Łukasza przy ul. Sprawnej, a zakończy się o godz. 7.00. w parafii Matki Bożej Pompejańskiej przy ul. Myśliborskiej 28. Via Stella Maris to w skrócie: modlitwa różańcowa, droga, czuwanie, rozważanie zaproponowanych treści aby spełniło się starochrześcijańskie sformułowanie - Obudź się o śpiący i niech zajaśnieje Ci Chrystus przez Maryję - mówi dyrektor organizacyjny Dariusz Ligęza i dodaje, że ta Nocna Droga Różańcowa jest indywidualnym przejściem w ciszy i w pokorze, z modlitwą jej uczestników, i ma na celu zawierzenie swoich spraw i trosk Matce Bożej oraz na nowo odkrycie Tej, która wskazuje nam Chrystusa.

- Ponadto modlić się również będziemy o wyproszenie łask, opiekę i błogosławieństwo dla powstającej nowej parafii przy ul. Myśliborskiej 28 pod wezwaniem Matki Bożej Pompejańskiej - tłumaczy Dariusz Ligęza.

Nocna Piesza Droga Różańcowa na Białołęce już za tydzień komentarze opinie

  • gość 2017-09-29 12:28:09

    Ręce opadają....

  • gość 2017-09-29 15:45:54

    Ręce się wznoszą....

  • Ula - niezalogowany 2017-10-02 08:34:36

    Super pomysł!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBialoleka.pl