9°C bezchmurnie

Obok nas są dzieci i rodziny, którym trzeba pomóc. Wigilijna Pomoc Sąsiedzka rusza już jutro!

Od jutra do 3 grudnia na terenie Białołęki (w tym roku dołącza też Wola) rusza przedświąteczna akcja Wigilijna Pomoc Sąsiedzka.

Dzięki tej akcji wiele rodzin w trudnej sytuacji może przeżyć święta bardziej radośnie i cieszyć się z podarowanych przez nas drobiazgów.

- We współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej chcemy wspomóc rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji. Pomimo różnych przeciwności losu postarajmy się aby choć w okresie świątecznym w każdym domu zagościła radość a wszystkie troski choć na chwilę odeszły w zapomnienie - tłumaczą organizatorzy czyli Stowarzyszenie Razem dla Białołęki, Społeczność Chrześcijańska Północ i Fundacja NEBO. Zebrane podarki od mieszkańców trafią także do domów dziecka.

Jak włączyć się w akcję? To bardzo proste. W wyznaczonych sklepach, w trakcie zaplanowanych zbiórek, wystarczy kupić choćby jeden produkt i włożyć go do oznakowanych koszy w sklepach:


Co jest potrzebne? Artykuły spożywcze o przedłużonej dacie ważności (np. konserwy, kakao, herbata, słodycze), dla dzieci i szkolne (np. mydło, oliwka, pasta, szczoteczka do zębów, pampersy, zeszyty, kredki, farby) oraz artykuły chemiczne i środki czystości.

 

Obok nas są dzieci i rodziny, którym trzeba pomóc. Wigilijna Pomoc Sąsiedzka rusza już jutro! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się