10°C rozproszone chmury

Odkryj swoje piękno. Uwierz w siebie czyli warsztaty wizażu dla mieszkanek Białołęki

Przed nami 8 weekendów ze spotkaniami z cyklu „Odkryj swoje piękno, uwierz w siebie”.

To wyjątkowe warsztaty dla wszystkich pań, które chcą się dowiedzieć jakie kolory pasują do ich typu urody, będzie warsztat makijażu, a także analiza sylwetki, dobór garderoby i kreowanie własnego stylu.

Najbliższe warsztaty prowadzone przez znaną i uwielbianą na Białołęce Izę Adamczewską odbędą się 19-20 maja w świetlicy środowiskowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Placu Światowida 3.

Kolejne - 26-27 maja, w sali przy parafii pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty przy ul. Ostródzkiej 172.

Zainteresowane? Już od 7 maja możecie zapisywać się na pierwszy termin, lista na kolejny będzie tworzona od 14 maja.

Warsztaty będą odbywać się w 8 wybranych weekendów od maja do grudnia. Można zapisać się na cały warsztat, na jedną lub dwie części jeden raz. Warto pilnować terminów i nie czekać z decyzją o zapisie, bo ubiegłoroczne warsztaty z wizażu prowadzone przez Izę cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a jak nietrudno się domyślić, liczba miejsc jest ograniczona.

- Zapisy będą odbywać się poprzez formularz zgłoszeniowy, który będzie aktywny na dwa tygodnie przed kolejnym terminem warsztatów. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału otrzymają Panie w oddzielnym mailu – mówi Izabella Adamczewska. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny już w poniedziałek na stronie www.razemdlabialoleki.waw.pl.

Zajęcia są bezpłatne. Organizuje je Stowarzyszenie Razem dla Białołęki w ramach zadania „Animacja życia kulturalnego oraz upowszechnianie kultury w różnych dziedzinach i formach artystycznych, a także popularyzacja historii i dziedzictwa kulturowego wspierające rozwój i integrujące środowisko lokalne Dzielnicy Białołęka finansowanego ze środków publicznych”.


 

Odkryj swoje piękno. Uwierz w siebie czyli warsztaty wizażu dla mieszkanek Białołęki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się