12°C bezchmurnie

Olesin II - druga (i niestety ostatnia) płyta Maćka Chmielewskiego

Muzyka, Olesin druga niestety ostatnia) płyta Maćka Chmielewskiego - zdjęcie, fotografia

Pamiętacie akcję "Maciek, musisz!"? Niestety nie zakończyła się ona szczęśliwie, o czym tez większości z nas przypominać nie trzeba... Maciek zmarł, ale wspomnienia o nim są wciąż żywe.

Pisanie wielkich słów i długiego artykułu w tym konkretnym przypadku nie jest zupełnie potrzebne. Chcemy tylko poinformować Was, że lada moment pojawi się druga (niestety ostatnia) płyta naszego mieszkańca.

- Przedstawiam Wam drugą i ostatnią już płytę Maćka. Właśnie jest w produkcji. Będzie dostępna za około 10 dni. Znajdują się na niej 22 kompozycje Maćka + 4 covery. Jest i …..”rodzynek”. Maciek nie chciał śpiewać (wydaje się, że był zbyt nieśmiały) choć zupełnie fajnie mu to wychodziło. Jednak na jego komputerze znaleźliśmy odstępstwo od tej zasady. Nagranie bez akompaniamentu, numer 2 z płyty, to Maćka wiersz (dla nas bardzo emocjonalny), który śpiewa. Tekst napisany na początku lipca 2016 prawdopodobnie po tym, jak dowiedział się, że czeka go operacja. Słowa znajdują się na płycie - poinformowali dzisiaj na Facebook-u rodzice Maćka.

 

 

 

 

Foto: FB

Olesin II - druga (i niestety ostatnia) płyta Maćka Chmielewskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się