19°C bezchmurnie

PasteLove - smakowite miejsce na gastronomicznej mapie dzielnicy

Handel i usługi, PasteLove smakowite miejsce gastronomicznej mapie dzielnicy - zdjęcie, fotografia

Wyprzedzając pytania - nie, to nie jest reklama. Tego miejsca reklamować po prostu nie trzeba.

Malutka budka przy ul. Porajów a w niej lody. Własnego wyrobu, o niezwykłych smakach. Potwierdzamy - tu warto przystanąć na chwilę w czasie spaceru czy wyjść na deser po niedzielnym obiedzie.

Kolejki przy sklepach w dzisiejszych czasach są obrazkiem dość niecodziennym. Wszyscy przyzwyczailiśmy się do szybkich zakupów zarówno w marketach jak i lodziarniach czy cukierniach. Tutaj jednak na to nie ma co liczyć. Niemal przez cały dzień przy "PasteLove" jest kolejka przynajmniej kilkunastu osób. Wszyscy chcą spróbować, bądź już kolejny raz się rozkoszować lodami o smaku pleśniowego sera czy karmelu. Codziennie smaki są inne, jednak zawsze zachwycają. Dajemy mocną 6 i z czystym sumieniem polecamy "PasteLove" jako miejsce warte odwiedzenia na gastronomicznej mapie dzielnicy.

PasteLove - smakowite miejsce na gastronomicznej mapie dzielnicy komentarze opinie

  • gość 2017-05-22 11:04:41

    Najlepsze!

  • Gość - niezalogowany 2017-05-23 14:20:11

    Niepowtarzalne smaki.Kozi ser z figą. Super pomysł. Polecam

  • Gość - niezalogowany 2017-06-17 12:48:29

    Jak to mowia D... nie urywaja ale nie sa najgorsze

  • gość 2017-07-19 13:34:40

    polecam nowy lokal the WAFFLES na myśliborskiej 98c bez kolejek i duzo smaczniej

  • gość 2017-08-15 23:55:20

    To znaczy gdzie ten własny wyrób powstaje? w tej budce ? na pewno nie. Lody jak lody, kolejki bo na Białołęce nic nie ma a dojazd do Warszawy to wyprawa. Naprawdę dobre lody to Jednorożec, Beza krówka i http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/najlepsze-lody-w-warszawie-oto-one-sprawdz-wyniki-naszego,3796719,artgal,21086287,t,id,tm,zid.html

  • Tomek - niezalogowany 2018-04-26 12:13:47

    No spoko, ale kolejki to miazga jakaś... Komu się chce stać 30 czy 40 minut po lody? Przechodzi cała ochota. Lepiej wybrać się gdzieś indziej. W okolicy nie brakuje innych lodziarni. Także sory, bo lody mają ekstra, ale czas oczekiwania mnie odrzuca. Jak to się zmieni to może wrócę.

  • Michał Kwiatek 2018-05-02 14:11:57

    PasteLove były super, ale coś się ostatnio pogorszyło i wyraźnie mniejsze gałki dają. Niestety. No i kolejki to prawda - czasem masakra. Ja ostatnio odpuściłem. Tym bardziej, że w budce obok też jest lodziarnia i nie widzę różnicy w smaku, a w czasie czekania i porcjach jak najbardziej.

  • Kaśka - niezalogowany 2018-05-04 13:25:10

    Kolejki są niszczące... Może czas pomyśleć nad zatrudnieniem sprawniejszej obsługi? Są lodziarnie, które radzą sobie nawet z dużym obłożeniem sprawnie.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-12 08:17:17

    Szału nie ma, próbowałam, nie są warte ani ceny ani stania w kolejce.

  • Dagmara - niezalogowany 2018-05-15 16:34:24

    Popsuły się po poprzednim sezonie. Małe gałki, długie kolejki, trochę cena ratuje, ale o kilka groszy to nie warto się spinać i lepiej pójść obok.