9°C bezchmurnie

Wieści z ratusza: kącik dla maluchów w nowym miejscu, po świętach urząd nieczynny, nowe telefony

To kolorowe zdjęcie nie zostało zrobione w żadnym z przedszkoli a ...w naszym, białołęckim ratuszu. Ci którzy jeszcze nie próbowali załatwiać formalności w urzędzie przy Modlińskiej ze swoimi pociechami przy boku, powinni wiedzieć, że mamy takie urokliwe miejsce. Wcześniej było przy ochornie. Teraz pojawiła się tam elektroniczna tablica ogłoszeń, a dziecięce mebelki i zabawki są koło punktu xero. Do dyspozycji maluchów są książeczki, puzzle i misiaki. Oprócz tego też kolorowanki z kredkami i kilka prostych gier dla trzylatków i klocki.

To po pierwsze, bo newsów z ratusza jest więcej. Okazuje się bowiem, że urząd dzielnicy będzie nieczynny (podobnie jak inne w Warszawie) 27 grudnia i 2 stycznia. W tym czasie, w siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego m.st. Warszawy przy ul. Andersa 5 (stacja metra Ratusz Arsenał, obok kina Muranów) w godzinach 8.00-16.00 pełniony będzie dyżur, podczas którego załatwić będzie można wyłącznie sprawy związane z rejestracją zgonów.

Kolejna zmiana to nowe numery telefonów do urzędu, które będą obowiązywać od 1 stycznia. Będą się one zaczynały na: 22 443 XX XX.

Wieści z ratusza: kącik dla maluchów w nowym miejscu, po świętach urząd nieczynny, nowe telefony komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się