19°C bezchmurnie

4. Białołęckie Spotkanie Biznesowe już 1 marca. Rezerwujcie czas, bo warto!

Patronat, Białołęckie Spotkanie Biznesowe marca Rezerwujcie warto! - zdjęcie, fotografia

Ci, którzy brali udział w poprzednich edycjach spotkań networkingowych dla przedsiębiorców na Białołęce najlepiej wiedzą, że warto. Zdobyta wiedza i znajomości sąsiedzkie procentują bardzo szybko w codziennym życiu.

Dla tych, którzy jeszcze nie skorzystali z tej niezwykłej możliwości mamy dobre wieści – 1 marca już po raz czwarty spotykamy się razem by porozmawiać o biznesie, wysłuchać cennych porad networkera i także (a może przede wszystkim) miło spędzić czas.

Otwarcie nowego sezonu odbędzie się nowym miejscu - restauracji Warsztat Kulinarny w Galerii Północnej.

- Gościem specjalnym naszego spotkania będzie Artur Sójka - mówca, trener, networker - znany mówca, trener i motywator. Współautor książki "Eventworking". Jak zawsze nie zabraknie czasu na rozmowy i nawiązywanie kontaktów biznesowych (ale również tych sąsiedzkich) – zapowiadają Anna Dragan-Babraj i Natalia Kościuk, organizatorki całego przedsięwzięcia. Zaczynamy rejestrację o 18.30. Potrwa ona pół godziny. O 19 zaplanowano powitanie przez organizatorów. Dziesięć minut później natomiast zaprezentują oni uczestników spotkania. 19.40 – 20.15 to czas na wykład Artura Sojki, a 20.15 – 21.30 – networking.

W tym miejscu warto przybliżyć sylwetkę networkera, który będzie gościł na spotkaniu. Artur Sojka to praktyk i trener z zakresu sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży relacyjnej i rekomendacji. Zajmuje się również tematyką komunikacji i wystąpień publicznych. Doświadczony networker, który przeprowadził ponad 1000 sesji networkingowych podczas biznesowych eventów.

Organizatorami spotkania są Białołęka - Platforma Sąsiedzka - Anna Dragan-Babraj oraz Natalia Kościuk Pracownia biznesu

Partnerami spotkania są Galeria Północna, tene design oraz Warsztat Kulinarny Galeria Północna https://www.facebook.com/warsztatkulinarny.galeria/
Nasze portale Warszawa i Okolice - wio.waw.pl - Internetowa Białołęka – ibialoleka.pl objęły patronatem medialnym to wyjątkowe przedsięwzięcie.

Koszt udziału w spotkaniu: 50 zł (w ramach opłaty każdy z uczestników otrzyma napój)

Rejestracja i informacje: [email protected]


4. Białołęckie Spotkanie Biznesowe już 1 marca. Rezerwujcie czas, bo warto! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się