19°C rozproszone chmury

Drogie Panie! Nauczmy się bronić same! Ruszają zajęcia z samoobrony!

Budżet partycypacyjny, Drogie Panie! Nauczmy bronić same! Ruszają zajęcia samoobrony! - zdjęcie, fotografia

Rozpoczyna się kolejny, ostatni już, cykl bezpłatnych zajęć „Bezpieczna w wielkim mieście - zajęcia z samoobrony dla kobiet”, realizowanych w ramach budżetu partycypacyjnego 2017. Projekt, tak ważny w dzisiejszych czasach dla wszystkich kobiet zgłosiła do BP inicjatywa "Białołeka jest kobietą".  

Podczas zajęć uczestniczki zapoznają się z podstawowymi technikami samoobrony. Będą równiez pracowały z trenerem w zakresie psychiki kobiet w stanie zagrożenia, sytuacji kryzysowej itp. Nie zabraknie ćwiczeń sprawnościowych i ogólnokondycyjnych. Panie zapoznają się z podstawowymi umiejętnościami wykorzystywania ciosów obronnych oraz obrony przed obchwytami. Dowiedzą się jak uruchamiać mechanizmy pozwalające działać w stresie. Nauczą się obserwacji otoczenia, a także wykorzystywania podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Zajęcia rozpoczynają się 18 września i będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 110, przy ul. Bohaterów 41. Prowadzone będą dla 3 grup, do wyboru: w poniedziałki (grupa 1), środy (grupa 2) bądź piątki (grupa 3), w godz. 18.00-20.00. Zajęcia realizowane będą w cyklu 10 spotkań trwających po 2 godziny (120 min.) dla każdej z 3 grup (łącznie 20 godzin dla grupy).

Zapraszamy do zapisów w Wydziale Sportu i Rekreacji, pod adresem e-mail: [email protected]  Liczba miejsc ograniczona. 

 

 

 

 

 

 

źródło: UD

Drogie Panie! Nauczmy się bronić same! Ruszają zajęcia z samoobrony! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się