3°C pochmurno z przejaśnieniami

Koniec parkowania na zieleni przy Światowida. Teren został prowizorycznie odgrodzony

Problemy, Koniec parkowania zieleni Światowida Teren został prowizorycznie odgrodzony - zdjęcie, fotografia

Od długiego czasu mieszkańcy alarmowali, że jest rozjeżdżana zieleń koło Galerii Północnej przy ul. Światowida. Straż miejska jeździła, wlepiała mandaty, niestety do wyobraźni kierowcó nie przemawiało nic. 

- To miejsce jest objęte systematycznymi kontrolami strażników miejskich. W bieżącym roku przy ul. Światowida, 101 kierowców niestosujących się do przepisów ukarano mandatami karnymi na miejscu zdarzenia, wobec 36 kolejnych zastosowano środki oddziaływania wychowawczego, w 1940 przypadkach wszczęto czynności zmierzające do ukarania sprawców pod ich nieobecność - mówi Jolanta Borysewicz ze straży miejskiej i dodaje, że funkcjonariusze wystąpili również do właściwych podmiotów z prośbą o rekultywację omawianego terenu przeznaczonego pod trawnik, który został pozbawiony roślinności oraz o jego wygrodzenie.

- Oprócz działań prewencyjnych w zakresie nieprawidłowego parkowania pojazdów i niszczenia zieleni przedmiotowy teren zielony został tymczasowo wygrodzony przez strażników miejskich - poinformowała przed chwilą rzeczniczka i przesłała nam zdjecie odgrodzonego taśmą terenu. Czy to powstrzyma bezmyślnośc kierowców?...

 

 

 

 

 

foto: M. Salamon, SM


Koniec parkowania na zieleni przy Światowida. Teren został prowizorycznie odgrodzony komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBialoleka.pl