8°C bezchmurnie

Most zakochanych na Białołęce? Pierwsza kłódka już jest

Praga ma swój Most Karola na którym od lat zakochani cementują swoją miłość wieszając kłódki. Podobne miejsce powstało na warszawskim Wilanowie. Tam nad potokiem Służewieckim jest mnóstwo takich oznak miłości.

Mamy nadzieję, że takie swoje miejsce będą też mieli mieszkańcy Białołęki - pierwsza kłódka już jest na poręczy Mostku Żerańskiego. Na ten dośc niezwykły i jakże uroczy obrazek natknął się Piotr Cieszkowski podczas niedzielnej przejażdżki. Zakochani - do dzieła! Tworzymy nasz - białołęcki most miłości!

Most zakochanych na Białołęce? Pierwsza kłódka już jest komentarze opinie

 • gość 2017-10-16 08:08:00

  przejde sie tam ktorejs nocy z pilka do metalu i potem za darmoszke na zlomie na flaszke bedzie

 • gość 2017-10-16 10:20:17

  Zakochani w Pradze wieszają kłódki na mostku który znajduje się na Czarcim Potoku - to po pierwsze. Po drugie - nie rozumiem czemu namawiacie do wandalizmu?!

 • Aga - niezalogowany 2017-10-16 15:26:57

  Ni. To normalny wandalizm. Niech jakis ochotnik przetnie to zelastwo, zanim znajda sie nasladowcy. Wiesnictwo. Wieszjcie kłódki na własnych plotach, balkonach...a najlepiej nigdzie.

 • gość 2017-10-16 16:29:50

  Bezmyślny artykuł. Tony wiszących kłódek obciążają most. Konstruktor takich dodatkowych obciążeń nie zapewne nie przewidywał. Jedna kłódka to nie problem, ale czy ktoś zważył setki takich kłódek, przecież już wielokrotnie różne organy apelowały o unikanie takich "zabaw", bo to w efekcie grozi uszkodzeniem mostu i dużym nieszczęściem. Bezmyślność i jeszcze raz bezmyślność.

 • Adam Bejgier 2017-10-16 17:52:02

  Wszystkie chujowe i gówniane,jebane kłódki zostały przecięte na moście - kanał żerański oprócz vipowskiej żółtej kłódki z rowerem która ją uszanowałem i jej nie przeciąłem.Nigdy nie będzie żadnego mostu dla zakochanych póki nie zmądrzeją i głupota w ich mózgach nie wywietrzeje.

Dodajesz jako: Zaloguj się