Reklama

Pożar pustostanu na Białołęce

Po południu, na Białołęce, wybuchł poważny pożar. Akcja gaśnicza była intensywna, budynek cały objęty ogniem.

W piątek - 26 czerwca - przy ulicy Modlińskiej 59 na Białołęce, kwadrans po godzinie 16.00 rozgrywały się dramatyczne sceny. Doszło tam do pożaru opuszczonego budynku, zlokalizowanego w głębi zarośniętego obszaru. 

Jak relacjonował Miejski Reporter, płomienie rozprzestrzeniały się bardzo szybko, obejmując cały pustostan, a potem przylegające do niego drzewa. 

Na ten moment nie wiemy nic o możliwie poszkodowanych osobach czy przyczynach pożaru.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo iBialoleka.pl




Reklama