Po południu, na Białołęce, wybuchł poważny pożar. Akcja gaśnicza była intensywna, budynek cały objęty ogniem.
W piątek - 26 czerwca - przy ulicy Modlińskiej 59 na Białołęce, kwadrans po godzinie 16.00 rozgrywały się dramatyczne sceny. Doszło tam do pożaru opuszczonego budynku, zlokalizowanego w głębi zarośniętego obszaru.
Jak relacjonował Miejski Reporter, płomienie rozprzestrzeniały się bardzo szybko, obejmując cały pustostan, a potem przylegające do niego drzewa.
Na ten moment nie wiemy nic o możliwie poszkodowanych osobach czy przyczynach pożaru.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze