Reklama

UWAGA!!! Nocny pożar na Białołęce. Było GORĄCO i GROŹNIE

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj w nocy na Białołęce. Straż Pożarna otrzymała wezwanie około godziny 4.00 nad ranem.

To dzisiaj nad ranem, bo 6.05.26 około godziny 4.00, na Białołęce miała miejsce groźna sytuacja. Służby odebrały zgłoszenie o pożarze przy ulicy Leśnej Polanki. Doszło tam do pożaru drewnianego pustostanu o wymiarach około 4 x 5 x 3 metry. 

Z tego, co wiemy - jak przekazał Miejski Reporter - kiedy strażacy dotarli na miejsce, płomienie były już na rozwiniętym "etapie". Na płonący budynek trzeba było podać prądy wody w natarciu, co pozwoliło dość szybko i sprawnie opanować sytuację. 

Na szczęście nikt nie został ranny. Przyczyny zdarzenia nie są na razie znane.

Reklama

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Leśno-polankowicz - niezalogowany 2026-05-06 15:34:43

    Pożar zaczął sie od huku i pustostan praktycznie od razu stanął w wysokich płomieniach. Straż pożarna przyjechała bardzo szybko od zgłoszenia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kajtek - niezalogowany 2026-05-07 19:18:25

    Pożar nie zaczął się o 4 tylko o 2 albo i jeszcze wcześniej. O 2 została wezwana straż miejska ze względu na okropny smród palomej gumy. Tliło się z tamtego miejsca już długi czas, o 4 zawaliła się sciana budynku i wtedy buchnal ogień, ciepło było tam nagromadzone już dużo wcześniej

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo iBialoleka.pl




Reklama