10°C rozproszone chmury

Premiera Podwieczorku Życia za nami - niesamowita zabawa z naszymi aktorami

Udało nam się uczestniczyć w warszawskiej premierze nowej komedii aktorów "Mam Teatr" -  Marzanny Graff i Aleksandra Mikołajczaka.

„Podwieczorek życia” to posiłek, po którym bolą brzuchy… bolą ze śmiechu. Komedia, w której każdy odnajdzie fragmenty życia swojego lub bliskich.

Główny bohater – Jacuś potrafi przesadzać w każdej sytuacji. Gdy choruje (ma wysoką gorączkę bo aż 36.9) to jest bliski zgonu, gdy szuka dla siebie zajęcia to idzie na całość. Nie! Lepiej nie zdradzać pomysłów Jacusia, żeby nie psuć niespodzianki.

Można uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że żona – Anusia – musi wykazać się daleko idącym współczuciem, troską i ogromną wyobraźnią połączoną z poczuciem humoru.

Nic dziwnego, że Prom Kultury na Saskiej Kępie pękał w szwach. Bilety talk szybko się wyprzedały, że trzeba było wyznaczyć – ku uciesze widzów – nowe terminy spektakli. Komedię „Podwieczorek życia” w reżyserii Karola Stępkowskiego można jeszcze obejrzeć na ul. Brukselskiej 23 w dniach 14 i 28 września.

Uroczysta premiera to nie tylko doskonała sztuka ale również szampan i tort artystów z publicznością, ciekawe rozmowy kuluarowe i pamiątkowe zdjęcia. Dodatkową atrakcją okazały się urodziny reżysera Karola Stępkowskiego.

Aktorzy, po spektaklu razem z całą publicznością odśpiewali mu gromkie „Sto lat” Nasz udział w premierze „Podwieczorku życia” był bardzo emocjonalny ponieważ aktorzy Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak to mieszkańcy naszej dzielnicy – Białołęki. Tu żyją i tu udzielają się w wielu projektach. Z serca gratulujemy nowego dzieła i trzymamy kciuki. Widzom życzymy dobrej zabawy i radzimy zabrać chusteczki bo można się popłakać ze śmiechu

Premiera Podwieczorku Życia za nami - niesamowita zabawa z naszymi aktorami komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się