9°C bezchmurnie

Lato w mieście - dzisiaj ruszają zapisy!

Dzieci i młodzież , mieście dzisiaj ruszają zapisy! - zdjęcie, fotografia

Dzisiaj ruszył zapisy do programu „Lato w mieście”. Na Białołęce dzieciaki mają do dyspozycji dziewięć wakacyjnych placówek. Będą one czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 7 – 17. Zajęcia są oczywiście bezpłatne, musimy jedynie liczyć się z opłatami za wyżywienie – 7 zł za dwa posiłki dziennie (w tym jeden ciepły).

Placówki przygotowały bogatą ofertę dla najmłodszych.

- Co roku Białołęcki Ośrodek Sportu, Białołęcki Ośrodek Kultury oraz Biblioteki przygotowują specjalną ofertę wakacyjną zarówno dla uczestników indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Nie zabraknie imprez, zawodów, turniejów, konkursów i gier rekreacyjno-sportowych – informuje urząd dzielnicy. 

„Lato w mieście” startuje 25 czerwca i potrwa do 31 sierpnia. Dzisiaj ruszają zapisy. W tym roku odbywają się one za pomocą formularza online dostępnego pod adresem https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/.Rejestracja potrwa do 29 maja. 

7 czerwca o godz. 16 będą opublikowane wyniki rekrutacji. Potem do 18 czerwca z systemu szkół trzeba będzie pobrać kartę i zapłacić za wyżywienie. 19 czerwca o godz. 16 będzie informacja o tym, które dzieci ostatecznie zostały przyjęte do programu.

 

 

 

źródło: UD

foto: UM

 

Lato w mieście - dzisiaj ruszają zapisy! komentarze opinie

  • gość 2018-05-31 23:15:16

    Jak zapisywałam syna z kolega to byly też jeszcze miejsca na półkoloniach z Harrym Potterem w Akademii nauki na Nowogrodzkiej jakby ktoś szukał

Dodajesz jako: Zaloguj się