9°C bezchmurnie

TOP5 2017 czyli co najbardziej interesowało Was na naszym portalu w mijającym roku

, czyli najbardziej interesowało naszym portalu mijającym - zdjęcie, fotografia

Koniec roku więc czas podsumowań. My zaczynamy od przeglądu naszego portalu. Codziennie widzicie TOP 5 artykułów najczęściej przez Was czytanych. Dzisiaj sprawdzamy co Was najbardziej interesowało w całym roku czyli TOP 5 roku 2017:

Pamiętacie historię kobiety źle potraktowanej przez szefostwo marketu przy Światowida? Kobieta została zwyzywana za to, że upiekła zbyt dużo bułek. Carrefour ustosunkował się do tych zarzutów o czym napisaliśmy. Carrefour komentuje zdarzenie w markecie przy Światowida. Ten tekst czytaliście najwięcej razy.

Wielkie zainteresowanie naszych Czytleników wzbudziły też Aktualne wieści z Galerii Północnej. Otwarcie jeszcze w tym roku. 

Kolejna sprawa, którą żyła Białołęka dotyczy donosów sąsiedzkich. O takim właśnie na os. Lewandów pisaliśmy w styczniu. Okazało się wówczas, że w ciągu pół roku aż blisko 860 razy Straż Miejska interweniowała w tych miejscach. Z tej liczby 750 to interwencje dotyczące ruchu drogowego, niemal wszystkie na telefoniczne informacje od mieszkańców. Z czym jest największy problem? Oczywiście z parkowaniem. 860 interwencji Straży Miejskiej na dwóch osiedlach w pół roku - "uprzejmie donoszę" na Os. Lewandów.

We wrześniu trwały poszukiwwała 86-letniego mieszkańca ul. Ciupagi. Ryszard P. był po raz ostatni widziany 7 września ok. godz. 10 w okolicy działek przy Orneckiej. Niestety tydzień później znaleziono jego ciało przy Kanale Żerańskim. Ten temat również bardzo Was ineteresował. 

TOP5 2017 zamyka komunikacja i pożeganie z linią 518. 4 listopada wprowadzono zmiany: 518 zastąpiło kursującą tylko w godzinach porannego szczytu linię 314 i pojechały nową trasą. Pamiętacie ten czas? Od jutra 518 na nowej trasie. Żegnamy linię 314.

To tematy, które najbardzie interesowały Was na naszym portalu w mijającym roku. Mamy nadzieję, że kolejny rok przyniesie kolejne tematy, którymi będzie żyła Białołęka. W tym miejscu musimy podziękować Wam na za liczne sygnały i informacje o tym co dzieje się w naszej dzielnicy. Prosimy o więcej! 

TOP5 2017 czyli co najbardziej interesowało Was na naszym portalu w mijającym roku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się