Reklama

OKRADŁ ŚPIĄCEGO NA PRZYSTANKU. Sytuacja na ul. Targowej!

Do kradzieży doszło na ul. Targowej w Warszawie. Złodzieja - na gorącym uczynku - przyłapał... operator miejskiego monitoringu.

Około 15.00 patrol północnopraskiej Policji otrzymał zgłoszenie od operatora monitoringu miejskiego, który zauważył niepokojącą sytuację na przystanku tramwajowym przy ul. Targowej. W oku kamery widać było wyraźnie śpiącego na ławce mężczyznę i innego, który przeszukiwał jego rzeczy. Po chwili dało się zauważyć, jak "intruz", z ciemnym plecakiem, wsiada do tramwaju.

Policjanci natychmiast ruszyli śladem opisanego złodzieja. Zatrzymali go, kiedy wysiadł na przystanku. Mundurowi znaleźli przy nim nienależące do niego dokumenty. 49-latek przyznał się, że plecak ukradł. Razem z nim patrolowcy przejechali do miejsca, gdzie spał okradziony mężczyzna. Nie zorientował się, że padł ofiarą złodzieja. Ponieważ był nietrzeźwy, policjanci umieścili go w stołecznej izbie wytrzeźwień. 49-latka przewieźli do komendy.

Reklama

Następnego dnia, policjanci przyjęli zawiadomienie od pokrzywdzonego, a potem przedstawili zarzut 49-latkowi. Ponieważ mężczyzna był w przeszłości wielokrotnie notowany za kradzieże, za przestępstwo, którego się dopuścił odpowie w warunkach recydywy. Grozi mu surowsza kara.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KRP VI
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo iBialoleka.pl




Reklama